Wij plaatsen op al onze websites cookies (en daarmee vergelijkbare technieken), om de websites goed te laten functioneren, uw voorkeuren te onthouden en analytische cookies waarmee wij het gebruik van websites kunnen meten. Cookies zijn kleine tekstbestanden die door een internetpagina op een pc, tablet of mobiele telefoon worden geplaatst Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Meer informatie over cookies kunt u terugvinden in ons Privacy Reglement.

Cookies accepteren en doorgaan Cookies weigeren

flexoTHERM/flexoCOMPACT

Geruisloos naar nul

  • COP tot wel 5,1 en de hoogst haalbare energieklasse voor verwarming A++ en tapwater A
  • Energiebalansregeling voor optimale afstemming compressordraaitijd en afgiftesysteem
  • Fluisterstil (42dB) door optimale isolatiemantel en driedimensionale vering van compressor
  • Standaard voorzien van actieve koeling. Passieve koeling optioneel beschikbaar
  • Optionele connectiviteit voor op afstand uitlezen en instellen
Energieklasse A++
Koeling
Verwarming

Overzicht

De flexoTHERM en flexoCOMPACT zijn extreem efficiënte en fluisterstille warmtepompen voor verwarming, warm water en koeling. Voor elke toepassing de juiste oplossing door de brede range die een grote diversiteit aan vermogens biedt. Geschikt voor zowel bodem als lucht.

Efficiënt

  • COP tot wel 5,1 en de hoogst haalbare energieklasse voor verwarming A++ en tapwater A.
  • Scroll compressor met tweede elektronisch expansieventiel voor hoge (tapwater)temperaturen.
  • Energiebalansregeling voor optimale afstemming compressordraaitijd en afgiftesysteem.

Betrouwbaar

  • Vierde generatie; doorontwikkeling op kennis en ervaring van 100.000 geïnstalleerde warmtepompen.
  • Fluisterstil (42dB) door optimale isolatiemantel en driedimensionale vering van compressor.
  • flexoCOMPACT combiwarmtepomp is voorzien van een 175 liter RVS boiler.

Installatiecomfort

  • Voor elke toepassing de juiste oplossing door brede range met grote diversiteit aan vermogens. Geschikt voor zowel bodem als lucht.
  • Standaard voorzien van actieve koeling. Passieve koeling optioneel beschikbaar.
  • Wordt samengebouwd geleverd en is eenvoudig te splitsen tijdens installatie.

Onderhoudscomfort

  • Uitgebreide status-, storing- en diagnosedisplay.
  • Optionele connectiviteit voor op afstand uitlezen en instellen.
  • Alle onderdelen zijn vanaf de voorzijde bereikbaar.

Specificaties

Specificaties

flexoTHERM exclusive
OmschrijvingEenheidVWF 57/4VWF 87/4VWF117/4VWF 157/4VWF 197/4
Prestaties brine / water
Vermogen verwarming B0/W35 DT 5 KkW5,38,911,214,519,7
Opgenomen vermogen B0/W35 DT 5 KkW1,32,02,53,44,7
COP B0/W35 DT 5 K 4,75,15,05,45,2
Prestaties Water / Water
Vermogen verwarming W10/W35 DT 5 KkW6,410,012,916,823,0
Opgenomen vermogen W10/W35 DT 5 KkW1,41,92,43,14,4
COP W10/W35 DT 5 K 4,85,25,15,45,2
Prestaties Lucht / Water
Vermogen verwarming A7/W35 DT 5 KkW6,28,811,515,319,8
Opgenomen vermogen A7/W35 DT 5 KkW1,42,02,63,34,6
COP A7/W35 DT 5 K 4,84,64,64,84,4
Dimensies
Hoogtemm11831183118311831183
Breedtemm595595595595595
Dieptemm600600600600600
Gewicht met verpakkingkg155170178185197
Gewicht zonder verpakkingkg145160168176187
Gewicht bedrijfsgereedkg151167175187200
Energielabel
Energieklasse verwarming A++A++A++A++A++
GeluidsniveaudB4150474848
flexoCOMPACT exclusive
Omschrijving EenheidVWF 58/4VWF 88/4VWF 118/4  
Prestaties brine / water
Vermogen verwarming B0/W35 DT 5 KkW5,38,911,2  
Opgenomen vermogen B0/W35 DT 5 KkW1,32,02,5  
COP B0/W35 DT 5 K 4,75,15,0  
Prestaties Water / Water
Vermogen verwarming W10/W35 DT 5 KkW6,410,012,9  
Opgenomen vermogen W10/W35 DT 5 KkW1,41,92,4  
COP W10/W35 DT 5 K 4,85,25,1  
Prestaties Lucht / Water
Vermogen verwarming A7/W35 DT 5 KkW6,28,811,5  
Opgenomen vermogen A7/W35 DT 5 KkW1,42,02,6  
COP A7/W35 DT 5 K 4,84,64,6  
Dimensies
Hoogtemm186818681868  
Breedtemm595595595  
Dieptemm720720720  
Gewicht met verpakkingkg225239247  
Gewicht zonder verpakkingkg212227234  
Gewicht bedrijfsgereedkg401417425  
Energielabel
Energieklasse verwarming A++A++A++  
Energieklasse tapwater AAA  
Tapprofiel XLXLXL  
GeluidsniveaudB434746  

Gerelateerde producten

Gerelateerde producten

multiMATIC 700

Eén regelaar voor alle systemen

  • Fraaie witte designthermostaat
  • Op afstand te bedienen met gratis app
  • Weers- of ruimteafhankelijke regeling
  • Helder blauw verlicht display
  • Handmatig en/of met weekprogramma instelbaar
Thermostaat

Communicatiemodule VR900/920

Al uw warmtepompen en ketels op afstand beheren

  • Beheer van de installatie via internet
  • Veel datapunten uitleesbaar en instelbaar
  • Zeer goede bescherming data
  • Geschikt voor Vaillant warmtepompen en ketels met eBUS

uniSTOR boiler voor warmtepompen

Warmwaterboiler voor warmtepompen

  • 200 en 500 liter boilers geschikt voor combinatie met flexoTHERM, aroTHERM en geoTHERM warmtepompen
  • Goede warmte overdracht bij lage temperatuur door gedimensioneerder warmtespiraal
  • Warmwatertemperatuur 60 graden in combinatie met warmtepompen
  • Minimaal warmteverlies door hoogwaardige isolatie
  • Robuuste staal geëmailleerde boiler met magnesiumanode
Energieklasse C

Downloads