Onze website gebruikt cookies. Tijdens het surfen op het internet worden uw voorkeuren onthouden door middel van cookies. Cookies zijn kleine tekstbestanden die door een internetpagina op een pc, tablet of mobiele telefoon worden geplaatst. De website van Vaillant maakt gebruik van cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren door het anoniem monitoren van bezoekersgedrag.

Cookies accepteren en doorgaan Cookies weigeren

geoTHERM warmtepomp

Duurzame veel vermogen

  • Hoog efficiënte pomp voor bron- en afgitftesysteem
  • Uitgebreid status- storing- en diagnosedisplay
  • Geen F-gassenverordening nodig bij installatie
  • Passieve koeling mogelijlk
  • Optioneel afstandbeheer
Energieklasse A++
Koeling
Verwarming
Warm water

Overzicht

Efficiënt

  • Hoogst haalbare energieklasse voor verwarming A++.
  • Scroll compressor met zeer lage start energie en hoge efficiency.
  • Energiebalansregeling voor optimale afstemming compressordraaitijd en afgiftesysteem.

Betrouwbaar

  • Techniek die zich heeft bewezen in 100.000geïnstalleerde warmtepompen.
  • Ontworpen en geproduceerd in Duitsland.
  • Roestvrijstalen condensor en verdamper voor een lange levensduur.

Installatiecomfort

  • Grote range warmtepompen met vermogens variërend van 22 t/m 46 kW en in cascade tot wel 275kW.
  • Zowel all electric als hybride inzetbaar in combinatie met een open en gesloten bron.
  • Standaard ingebouwde weersafhankelijke regeling en uitgebreid status, storing en diagnosedisplay.

Onderhoudscomfort

  • Uitgebreide status-, storing- en diagnosedisplay.
  • Optionele connectiviteit voor op afstand uitlezen en instellen.
  • Alle onderdelen zijn vanaf de voorzijde bereikbaar.

Specificaties

Specificaties

OmschrijvingEenheidVWS 220/3VWS 300/3VWS 380/3VWS 460/3
Prestaties (NEN 14511 B0/W35)
VerwarmingkW21,629,938,345,9
OpgenomenkW5,16,88,810,6
COP 4,34,44,44,4
Vermogen (NEN 14511 W10/W35)
VerwarmingkW29,841,552,563,5
OpgenomenkW5,87,79,712,3
COP 5,25,35,35,1
Dimensies
Hoogtemm1200120012001200
Breedtemm760760760760
Dieptemm900900900900
Diepte met bedieningszuilmm1100110011001100
Met verpakkingkg356370394417
Zonder verpakkingkg336340364387
Bedrijfsgereedkg341359386414
Aansluitmaten
VerwarminginchG 1 ½G 1 ½G 1 ½G 1 ½
BroncircuitinchG 1 ½G 1 ½G 1 ½G 1 ½
Elektrische gegevens
SpanningN/PE/V3 x 4003 x 4003 x 4003 x 400
FrequentieHz50505050
AfzekerwaardenAt3 x 203 x 253 x 323 x 40
AanloopstroomA< 99< 127< 167< 198
Aanloopstroom met aanloopstroom begrenzerA< 44< 65< 85< 110
BeschermingsgraadIP20202020
Koude circuit
Koudemiddel R407CR407CR407CR407C
Type compressor ScrollScrollScrollScroll
Broncircuit
Vulling Water/GlycolWater/GlycolWater/GlycolWater/Glycol
PercentageGlycol30%30%30%30%
Brondebiet (Dt=3K)l/h4858666086409840
Brondebiet (Dt=4K)l/h3644499564807380
Pompopvoerhoogte bron (Dt=3K)kPa32,427,543,137,9
Pompopvoerhoogte bron (Dt=4K)kPa46,843,965,562,6
Cv-circuit
Vulling waterwaterwaterwater
Volumestroom (dT=5K )l/h3762516066007680
Volumestroom (dT=10K )l/h1912258033363900
Restopvoerhoogte (Δt=5K)kPa7,28,713,217,3
Restopvoerhoogte (Δt=10K)kPa2,32,54,05,3
Maximale cv-temperatuur°C55555555
Energielabel
Energieklasse verwarming A++A++A++A++
GeluidsniveaudB63636365

Gerelateerde producten

Gerelateerde producten

uniSTOR boiler voor warmtepompen

Warmwaterboiler voor warmtepompen

  • 200 en 500 liter boilers geschikt voor combinatie met flexoTHERM, aroTHERM en geoTHERM warmtepompen
  • Goede warmte overdracht bij lage temperatuur door gedimensioneerder warmtespiraal
  • Warmwatertemperatuur 60 graden in combinatie met warmtepompen
  • Minimaal warmteverlies door hoogwaardige isolatie
  • Robuuste staal geëmailleerde boiler met magnesiumanode
Energieklasse C

allSTOR buffersysteem

Modulair buffersysteem

  • Cascadeopstelling mogelijk tot 6.000 liter buffer
  • Energiebesparing op warm water tot 60%
  • Optimale temperatuurgelaagdheid
  • Modules voorzien van eigen regeling
  • Tapwatermodules met capaciteit van 25 l/min tot 170 l/min
Energieklasse B

multiMATIC 700/4 (f)

Eén regelaar voor alle systemen

  • Fraaie witte designthermostaat
  • Op afstand te bedienen met gratis app
  • Weers- of ruimteafhankelijke regeling
  • Helder blauw verlicht display
  • Handmatig en/of met weekprogramma instelbaar
Thermostaat

Communicatiemodule VR900/920

Al uw warmtepompen en ketels op afstand beheren

  • Beheer van de installatie via internet
  • Veel datapunten uitleesbaar en instelbaar
  • Zeer goede bescherming data
  • Geschikt voor Vaillant warmtepompen en ketels met eBUS

Downloads