Zoek

geoTHERM warmtepomp

Duurzame veel vermogen

  • Hoog efficiënte pomp voor bron- en afgitftesysteem
  • Uitgebreid status- storing- en diagnosedisplay
  • Geen F-gassenverordening nodig bij installatie
  • Passieve koeling mogelijlk
  • Optioneel afstandbeheer
Energieklasse A+++
Koeling
Verwarming
Warm water

Overzicht

Efficiënt

  • Hoogst haalbare energieklasse voor verwarming A++.
  • Scroll compressor met zeer lage start energie en hoge efficiency.
  • Energiebalansregeling voor optimale afstemming compressordraaitijd en afgiftesysteem.

Betrouwbaar

  • Techniek die zich heeft bewezen in 100.000geïnstalleerde warmtepompen.
  • Ontworpen en geproduceerd in Duitsland.
  • Roestvrijstalen condensor en verdamper voor een lange levensduur.

Installatiecomfort

  • Grote range warmtepompen met vermogens variërend van 22 t/m 46 kW en in cascade tot wel 275kW.
  • Zowel all electric als hybride inzetbaar in combinatie met een open en gesloten bron.
  • Standaard ingebouwde weersafhankelijke regeling en uitgebreid status, storing en diagnosedisplay.

Onderhoudscomfort

  • Uitgebreide status-, storing- en diagnosedisplay.
  • Optionele connectiviteit voor op afstand uitlezen en instellen.
  • Alle onderdelen zijn vanaf de voorzijde bereikbaar.

Specificaties

Specificaties

OmschrijvingEenheidVWS 220/3VWS 300/3VWS 380/3VWS 460/3
Prestaties (NEN 14511 B0/W35)
VerwarmingkW21,629,938,345,9
OpgenomenkW5,16,88,810,6
COP 4,34,44,44,4
Vermogen (NEN 14511 W10/W35)
VerwarmingkW29,841,552,563,5
OpgenomenkW5,87,79,712,3
COP 5,25,35,35,1
Dimensies
Hoogtemm1200120012001200
Breedtemm760760760760
Dieptemm900900900900
Diepte met bedieningszuilmm1100110011001100
Met verpakkingkg356370394417
Zonder verpakkingkg336340364387
Bedrijfsgereedkg341359386414
Aansluitmaten
VerwarminginchG 1 ½G 1 ½G 1 ½G 1 ½
BroncircuitinchG 1 ½G 1 ½G 1 ½G 1 ½
Elektrische gegevens
SpanningN/PE/V3 x 4003 x 4003 x 4003 x 400
FrequentieHz50505050
AfzekerwaardenAt3 x 203 x 253 x 323 x 40
AanloopstroomA< 99< 127< 167< 198
Aanloopstroom met aanloopstroom begrenzerA< 44< 65< 85< 110
BeschermingsgraadIP20202020
Koude circuit
Koudemiddel R407CR407CR407CR407C
Type compressor ScrollScrollScrollScroll
Broncircuit
Vulling Water/GlycolWater/GlycolWater/GlycolWater/Glycol
PercentageGlycol30%30%30%30%
Brondebiet (Dt=3K)l/h4858666086409840
Brondebiet (Dt=4K)l/h3644499564807380
Pompopvoerhoogte bron (Dt=3K)kPa32,427,543,137,9
Pompopvoerhoogte bron (Dt=4K)kPa46,843,965,562,6
Cv-circuit
Vulling waterwaterwaterwater
Volumestroom (dT=5K )l/h3762516066007680
Volumestroom (dT=10K )l/h1912258033363900
Restopvoerhoogte (Δt=5K)kPa7,28,713,217,3
Restopvoerhoogte (Δt=10K)kPa2,32,54,05,3
Maximale cv-temperatuur°C55555555
Energielabel
Energieklasse verwarming 35°C A+++A+++A+++A+++
Energieklasse verwarming 55°C A++A++A++A++
Geluidvermogen B0/W35 EN 12102dB(A)55555861
Geluidsdruk B0/W35 (Q4 op 2 meter afstand)dB(A)44444750
Artikelnummer 0010018420001001842100100184220010018423

Gerelateerde producten

Gerelateerde producten

uniSTOR boiler voor warmtepompen

  • 200 en 500 liter boilers geschikt voor combinatie met flexoTHERM, aroTHERM en geoTHERM warmtepompen
  • Goede warmte overdracht bij lage temperatuur door gedimensioneerder warmtespiraal
  • Warmwatertemperatuur 60 graden in combinatie met warmtepompen
Energieklasse C

allSTOR buffersysteem

  • Cascadeopstelling mogelijk tot 6.000 liter buffer
  • Energiebesparing op warm water tot 60%
  • Optimale temperatuurgelaagdheid
Energieklasse B

multiMATIC 700

  • Fraaie witte designthermostaat
  • Op afstand te bedienen met gratis app
  • Weers- of ruimteafhankelijke regeling
Thermostaat

Communicatiemodule VR900/920

  • Beheer van de installatie via internet
  • Veel datapunten uitleesbaar en instelbaar
  • Zeer goede bescherming data

Downloads